PDF Converter for Mac

PDF Converter for Mac

Skonwertuj plik PDF, aby używać je w programach pakietu Microsoft Office

PDF Converter for Mac to program umożliwiający konwersje dokumentów zapisanych w PDF do formatów obsługiwanych przez programy z pakietu Microsoft Office: Word lub Excel. Jeśli pracując na Mac potrzebujesz zamienić pliki PDF na coś, co da się łatwo... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szybka konwersja dokumentów
  • Zachowuje oryginalne formatowanie
  • OCR - rozpoznawanie tekstu

Wady

  • Brak zaawansowanych opcji edycji

Bardzo dobry
8

PDF Converter for Mac to program umożliwiający konwersje dokumentów zapisanych w PDF do formatów obsługiwanych przez programy z pakietu Microsoft Office: Word lub Excel. Jeśli pracując na Mac potrzebujesz zamienić pliki PDF na coś, co da się łatwo edytować, to warto wypróbować PDF Converter for Mac.

PDF Converter for Mac konwertuje pliki PDF do formatów DOC, DOCX, RTF i XLS używanych przez programy Microsoft Word i Microsoft Excel oraz pakiet biurowy Corel WordPerfect. PDF Converter for Mac, konwertując PDF-y, potrafi zachować nawet skomplikowane formatowanie występujące w dokumentach PDF. Oczywiście nie jest w tym perfekcyjny, czasami efekt końcowy wymaga delikatnej poprawy. Program radzi sobie z zachowanie formatowania tak dobrze, ponieważ wykorzystuje technologię rozpoznawania tekstu zwaną OCR.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

PDF Converter for Mac

Download

PDF Converter for Mac 2.0

Opinie użytkowników o PDF Converter for Mac

Sponsorowany×